OHLÁŠKY

27.11.2016 – 1 NEDĚLE ADVENTNÍ

Dnes prožíváme 1 NEDĚLE ADVENTNÍ

Příští neděle bude 2 NEDĚLE ADVENTNÍ.

30 listopadu bude památka sv. Ondřeje, apoštola

V neděli 4 prosince bude ve 14 hodin poutní mše sv. v Čečovicích v kostel sv. Mikuláše, přijde taky opravdový, sv. Mikuláš.

V pátek zvu děti na výuku náboženství v 14:30 hodin.

Taky v patek zvu farní radu na setkaní na 18 hodinu.

Nedělní mše sv. jsou v Osvračíně v 8.30 a ve Staňkově v 10.00.

V týdnu jsou mše sv. (kromě pátku, kdy je v 08.00 hod) vždy v 16.00 hod. na faře.

V naší knihovně a v kostele jsou k dostání pohledy, obrázky, časopisy a stolní kalendáře s katolickými svátky na příští rok.                                                        Prosim udělejte sobě a Vašim blízkým radost z krásného dárku.

Je možnost zakoupit celou řadu zajímavých dárečků, suvenýrů, památečních předmětů, apod., kdy výtěžek z prodeje bude poukázán na dobročinnost MISIE-2016 pro ohrožené děti na životech z důvodu bídy.

I dar 100 Kč dokáže zachránit jeden dětský život.

Budete-li potřebovat domluvit křest, svatbu a další, jsem Vám k dispozici. Možnost setkat se s duchovním správcem, je po každé mši svaté v sakristii nebo na faře. Další setkání je možné po telefonické domluvě na čísle…  +420732413066

Přeji vám pokojnou a požehnanou neděli a celý následující pracovní týden!